RODZAJE TYNKÓW DEKORACYJNYCH MAGNAT

Tynki dekoracyjne stosowane wewnątrz pomieszczeń są trwałe, posiadają liczne faktury i nadają oryginalny wygląd. Dają wiele możliwości aranżacji i są alternatywą dla płytek ceramicznych, naturalnego kamienia czy szkła.

Perla Sabbia

 

perla-sabbia-struktura-srebro

Efekt dekoracyjny z charakterystyczną satynową poświatą. Doskonale nadaje się do wnętrz wykończonych tradycyjnie jak i klasycznie. Tynk posiada wysoką odporność na zabrudzenia oraz dużą paletę barw. Dostępny kamień w kolorach srebrnym i złotym, natomiast można zabarwić wieloma pigmentami które zaaranżujemy do każdego pomieszczenia.

 

 

Grassi

 

magnat_grassi_p4_kalcyt

 

Brązowe cząstki uwydatniają efekt przetartego tynku. Tworzy efekt dekoracyjny z dwubarwnymi, kontrastującymi cząstkami na wybranym kolorze tła. Stanowi doskonałe i proste rozwiązanie dla osób poszukujących nietypowe efekty dekoracyjne.

 

Velatura

 

magnat_stiuk_per_owy_hametyt_20ml_40ml

W zależności od metody aplikacji i użytego narzędzia uzyskujemy niejednolite przebarwienia.  Wybrany kolor zmienia się w zależności od kąta padania światła. Przeznaczona do dekoracji ścian i detali architektonicznych.

 

Metallici

 

Jednowarstowa struktura na bazie akrylu dzięki której uzyskujemy dekoracje z metalicznymi cząstkami. Proste rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnych efektów dekoracyjnych.

 

Marmur klasyczny

 

Marmur_Klasyczny_Cyrkon_LR_1_l__PB_P15_20_ml

Drobnoziarnista masa dekoracyjna dzięki której możemy kształtować dowolne wzory i efekty końcowe. Przeznaczona do powłok dekoracyjnych o większej grubości. Kolor uzyskujemy pokryciem transparentnym lub metalicznym lakierem.

 

Pergameno

 

magnat_pergameno_p16_hematyt_1

Dekoracja z efektem zmiętego papieru. Pozwala kreować przestrzenne wzory z charakterystycznymi fałdami i żyłami.

 

Glinka wenecka

 

magnat_glinka_wenecka_-_p16_hematyt

Jednowarstwowa, strukturalna farba na bazie akrylu. Uzyskujemy efekt przetartego tynku polecana na ścianach wewnętrznych budynków i detalach architektonicznych.

 

Samum

 

magnat_samum_p2_cytryn_100ml

Tworzy strukturę naniesionego piasku przez wiatru. Dzięki zastosowaniu specjalnych wypełniaczy kwarcowych uzyskujemy przestrzenną dekoracje. Niejednorodny połysk występuje w dwóch odcieniach tego samego koloru.

 

 Stiuk wenecki

 

magnat_stiuk_wenecki_p19_granit_300

Doskonale tworzy efekt szlifowanego marmuru o trzech rodzajach wykończenia. Satynowy (naturalny), błyszczący (polerowany), intensywnie błyszczący (woskowany i polerowany).

 

Trawertyn

 

magnat_trawertyn_p15_cyrkon

Odpowiednia aplikacja doskonale odwzorowuje naturalny trawertyn z charakterystycznymi wżerami i ubytkami. Ciekawie prezentuje się na detalach architektonicznych, kominkach i kolumnach.

 

Beton

 

beton-gladki-magnat-style


 

Odpowiednia aplikacja pozwala uzyskać efekt surowego betonu. Możemy uzyskać typowe deskowania, stalowe formy czy charakterystyczne ubytki. Świetnie prezentuje się z metalem i szkłem.

Źródło: www.magnatstyle.pl, www.magnatfarby.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *